baner-gazeta-publio

Nowa PGN

Nowa Polska Giełda Nieruchomości – Property Journal

O nas

Minęło właśnie dwadzieścia sześć lat od dnia, w którym ukazał się pierwszy numer „Polskiej Giełdy Nieruchomości”. Przez ćwierć wieku pismo przechodziło różne koleje losu. Poza przedstawianiem ofert kupna, sprzedaży czy wynajmu nieruchomości, zajmowało się tematyką krajowego i międzynarodowego rynku tej branży oraz inwestycji i finansów. W roku 2000 pojawił się także wydawanie półrocznik „Real Esteta For Everyone”, a wkrótce doszło do fuzji tych czasopism i powstał miesięcznik „Property Journal – Polska Giełda Nieruchomości”.

W rok 2020 z nowym wydawcą i zespołem redakcyjnym, wkraczamy z kolejną zmianą, a jest to zarazem w pewnym sensie powrót do korzeni, jednakże z zachowaniem dotychczasowego dorobku. Pismo wraca częściowo do pierwotnego tytułu i nosi nazwę „Nowa Polska Giełda Nieruchomości – Property Journal”. Będziemy zamieszczać w nim więcej propozycji i ofert z krajowego rynku nieruchomości, a także nowinki z zagranicy. Nie rezygnujemy też z publikacji adresowanych do profesjonalistów działających na tym rynku.

Czynimy również starania, by nasze pismo można było kupić w każdym punkcie sprzedaży prasy. Będziemy także – tak jak dotychczas – na największych krajowych i europejskich targach nieruchomości.

Redakcja